Beni Affet Feride-Şeyma Korkmaz Kimdir ? Hayatı » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Kimdir 17 Kasım 2017 430 Görüntüleme

Beni Affet Feride-Şeyma Korkmaz Kimdir ? Hayatı

Beni Affet Feride-Şeyma Korkmaz Kimdir ? Hayatı

Star Tv’nin her bölümü ile seyircisinden büyük ilgi gören dizisi Beni Affet Star Tv ekranlarında her hafta yayınlanmaya devam ediyor . Başarılı dizi Beni Affet senaryosu yanı sıra oyuncularının da kim oldukları merak edilen başka bir konu olmakta. Bu haberimizde Beni Affet dizisinin Feride karakterini canlandıran, Şeyma Korkmaz hakkında bilgiler vereceğiz

Şeyma Korkmaz 20 Aralık 1988 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Oyuncu olarak kariyerine devam eden Şeyma Korkmaz 20 Aralık 1988’de Eskişehir’de Sabriye ve Kadri Kormaz çiftinin üçüncü çocuğu olarak büyümüştür. Kormaz’ın iki kardeşi daha vardır birinin adı Tuba diğerinin adı Tolga olmak üzere ablası ve abisi vardır. Eskişehir’de ilk öğretim okulunu bitirip 2000 yılında Çanakkale’ye taşınmıştır. 11 yıl boyunca Çanakkale’de yaşadı. Liseyi Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesinde Resim Bölümünde okumuştur. Üniversite eğitimi ise Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliğini okuyarak bitirmiştir. 2011 yılında yayınlanmış Hayata Beş Kala dizisinde Yağmur karakteri ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Sonrasında Beni Affet dizisinde Feride karakterini canlandırarak oyunculuğunu duyurmuştur.

Rol aldığı projeler : Beni Affet (TV Dizisi) (Feride), Hayata Beş Kala (TV Dizisi) (Yagmur), Öyle ya da Böyle (Sinema) (Peri)Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering