Beni Affet 1257. Bölüm’de Neler Olacak ? 17 Kasım Cuma 2017 » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Beni Affet 15 Kasım 2017 391 Görüntüleme

Beni Affet 1257. Bölüm’de Neler Olacak ? 17 Kasım Cuma 2017

Beni Affet 1257. Bölüm’de Neler Olacak ? 17 Kasım Cuma 2017

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet bu hafta seyircisini ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. Son bölümlerde yaşananlar olaylar her karakteri etkileyecek ve hayatlarını değiştirecek. Artık rahat olduğunu ve hereşyin biraz olsun daha iyi olduğunu düşünen Feride daha önce hiç yaşamadığı bir hissi yaşadı canı sıkkındı, daralıyordu. Öte yandan Cüneyt ise Feride’yi düşürdüğü bu durum için vicdan azabı çekiyordu.
Beni Affet yeni bölüm özeti şuan yayınlanmadı fakat bu haberimizde yeni bölüm ile alakalı bir kaç tüyo derledik sizlere.

Toprağın gerçek karakterini ortaya koyacak, maskesinin düşeği kanıtlar artık Ateş’in eline geçmiştir. Ateş hesap sormak için Toprağın yanına gider. Yaman hayatını alt üst edecek gerçeklerle yüzleşeceğinden haberi yoktur. Bu durumdan en çok Feride zarar görecektir. Kayacan ailesini biribirine düşürüp kendi için bunu maddi olanağa çevirmeyi amaçlayan Yiğit’in ise keyfi ise hiç olmadığı kadar güzeldir.

Bu ve bunu gibi olayları Beni Affet’in yeni bölümünde öğrenmiş olacağız hep birlikte Cuma günü yayınlanacak yeni bölümü bekliyor olacağız.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering