Beni Affet 1248. Bölüm’de Neler Olacak ? 6 Kasım Özeti » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Beni Affet 3 Kasım 2017 359 Görüntüleme

Beni Affet 1248. Bölüm’de Neler Olacak ? 6 Kasım Özeti

Beni Affet 1248. Bölüm’de Neler Olacak ? 6 Kasım Özeti

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet her hafta seyircisinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Sevilen dizi Beni Affet 1248. Bölümde neler olacak yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor bu haberimizde tüyo olarak derledik.

Cüneyt hasta olmasına rağmen yaşadıkları kötü şeylere rağmen Feride’den vazgeçmeyeceğini kanıtlamak için uğraşır. Feride ile Cüneyt arasında yaşanan yakınlaşmadan ötürü rahatsızlık duyan Yaman ne olduğunu anlamaya çalışır. Feride ise Cüneyt’in bu hastalığını öğrendikten sonra kendini suçlu hissetmektedir. Feride bu durumlardan sonra Yaman ve Cüneyt arasında kalmıştır ve seçim yapmakta çok zorlanmakadır.

Seher, sürpriz bir şekilde Feride ve Cüneyt arasında olanları öğrenmiştir ve durum çiftimiz için kötü bir durum olmuştur. Seher karakteri Cüneyt ve Feride’yi ayırmak için plan yapmaya başlamıştır. Zeynep ve Ateş’in ilişkilerinden haberdar olan Toprak endişelenmeye başlar ve onların arkadalarından gizli bir şekilde bir işler çevirdiklerini düşünmeye başlamıştır.

Bu ve bunun gibi olaylar Beni Affet’in yeni bölümünde bizlerle olacak merakla 6 Kasım günü yaşanacakları bekliyor olacağız.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering