Beni Affet 1239. Bölüm Özeti 24 Ekimde Neler Olacak? » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Beni Affet, Yerli Dizi 20 Ekim 2017 467 Görüntüleme

Beni Affet 1239. Bölüm Özeti 24 Ekimde Neler Olacak?

Beni Affet 1239. Bölüm Özeti 24 Ekimde Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet her hafta yeni bölümleri ve senaryosu ile seyircisinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Bu hafta 24 Ekim Salı günü 1239. bölümü yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu olmaya devam ediyor.
Bu haberimizde Beni Affet’in yeni bölümü hakkında bir kaç tahminde bulunacağız.

Mahir ile Kader birlikte değillerdir. Kader pek belli etmese de Mahir’le yaşadığı eski güzel günleri özlüyodur. Bir yandan Yiğit Kader’e sürekli problem çıkartır ve bu durum canını ayrı bir sıkar. Kader, Mahir’e sürekli sorun olmadığını onu kıskanmadığını ve böyle de mutlu olduğunu söylese de aslında durum çok farklıdır Mahir’i özlüyor ve Neriman’ın bulduğu yeni kızı kıskanmaktadır. Mahir cephesinde ise durum biraz farklıdır Mahir bu durumu biraz anlamış ve Kader’in bu davranışlarından yararlanmak istemiştir. Öte yandan Mahir’de Kader’i hala unutamamıştır ve Neriman’ın bulduğu kıza karşı bişeyler hissedememiştir. Mahir ve Kader için büyük bir fırsat doğmuştur iyi bir iş çıkmışyır ve bu iş onları maddi anlamda çok rahatlatacaktır.

Cüneyt karakteri ise hala hastadır ve bu hastalık yüzünden ne morali vardır ne de başka bişey düşünecek hali. Cüneyt en çok endişelendiği konu ise bu durumu için ailesinin üzülmesidir. Ailesi’nin b durumdan haberdar olmadan bu hastalığı atlatması gerekir ve gizli bir şekilde tedavi olması şarttır.

Bu ve bunu gibi olaylar Beni Affet’in yeni bölümünde seyirci karşında olacak hep beraber yeni bölümü merakla bekliyor olacağız.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering