Ana Sayfa Beni Affet 12 Ekim 2017 236 Görüntüleme

Beni Affet 1231. Bölümü Özet 12 Ekim 2017

Beni Affet 1231. Bölümü Özet 12 Ekim 2017

Cüneyt hafızası ile ilgili sıkıntılar yaşar ve hafıza problemi çevresine duyurmaz ancak hastalığı ilerler ve sevdiklerine zarar verebilecek düzeye gelmiştir. Cüneyt’e bir ziyaretçi gelmiştir ancak bu ziyaretçi onun için kötü olacaktır.

Asiye ve Feride’nin Zühre’nin yanına gitmeleri aralarında tartışma çıkmasına neden olur. Osman Güzel karşısına çıkmıştır ve onunla konuşmuştur. Osman’nın Güzel ile konuştuğunu öğrenen Murat bu duruma çok sinirlenir. Murat ve Osman arasında büyük kavga çıkacaktır.
Zeynep ise Toprak’ın yanında kalır fakat kendini iyi hissetmiyodur. Zeynep Ateş’ten duyduğu sözleri kafasına çok takar ve kendini üzer ama Zeynep için tek sıkıntı bu değildir başka bir sorun daha çıkmıştır ortaya.

Sevgi ve Kader Ateş’le Zeynep’in ilişkilerini düzeltebilmek için plan yaparlar fakat bu plan yolunda gitmeyecektir. Toprak ise bu olanlardan haberi olmadan Zeynep’e bir sürpriz yapma planları içerisine girer. Galip ve Neriman, ilk görüşmeleri güzel geçer ama unutamyacakları bir olay yaşanakcaktır.

Beni Affet yeni bölümü bu ve bu gibi olaylara şahit olacağız merakla 12 Ekim yayınlanacak yeni bölümü bekliyor olacağız.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering