Adını Sen Koy 215. Bölüm’de Neler Olacak ? 10 Kasım Tüyoları » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Adını Sen Koy 9 Kasım 2017 315 Görüntüleme

Adını Sen Koy 215. Bölüm’de Neler Olacak ? 10 Kasım Tüyoları

Adını Sen Koy 215. Bölüm’de Neler Olacak ?  10 Kasım Tüyoları

Star Tv’nin sevilen dizisi Adını Sen Koy bu haftada seyircisinin beğenisini toplamayı başardı. Her hafta yeni bölümleri yayınlanan dizinin iyleyicileri yeni bölümlerde neler olacağını merak ediyor.
Adını Sen Koy 215. bölümünde neler yaşanacak ? 10 Kasım Cuma günü tüyoları bu haberimizde derledik.

Dİzinin yeni bölümlerinde yeni akrabalar diziye dahil olmaya başlıyor yeni akrabalar diziye yanlarında kötülükleriyle gelicek gibi görünüyor. Dizide seyirciyi heyecanladıran sahneler yaşanacağ şimdiden belli oldu.

Adını Sen Koy son bölümlerinde seyirci dizideki heyecan eksikliğinden şikayetçiydi herşeyin çok güzel ilerlemesi seyirciyi mutlu etsede heyecan eksikliği seyircinin canını sıkıyordu. Seyirciyi tatmin etmek için hazırlanan senaristler Canan karakteri ile bu durgunluğa son verecek gibi duruyor.

Canan ve Çetin karakterleri hakkında kötü olacakları konuşuluyordu ki öyle de olacak gibi gözüküyor. Canan karakterinin tek derdi ise Zehra’yı kıskanması ve onun yaşadığı hayatı yaşamak istemesi. Çetinin de Canan’dan pek bir farkı yok o da Ömer ve Zehra arasını bozacak başa bir etken gibi duruyor.

Bu ve bunun gibi olaylar Adını Sen Koy’un yeni bölümünde karşımıza çıkacak merakla yeni bölümü bekliyor olacağız.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering