Adını Sen Koy 214. Bölüm’de Neler Olacak ? 9 Kasım Özeti » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Adını Sen Koy 8 Kasım 2017 277 Görüntüleme

Adını Sen Koy 214. Bölüm’de Neler Olacak ? 9 Kasım Özeti

Adını Sen Koy 214. Bölüm’de Neler Olacak ? 9 Kasım Özeti

Adını Sen Koy 214. Bölüm’de Neler Olacak ? 9 Kasım Özeti

Star Tv’nin her bölümü ile seyircisini ekrana kilitleyen sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy bu hafta da izleyenlerinin beğenisini topladı. Yeni bölümlerde neler olacağı merak edilen dizi hakkında 9 Kasım günü yayınlanacak 214. bölümü ile ilgili tüyolarımızı bu haberimizde derledik.

Adını Sen Koy 214. bölümde Neler Yaşanacak ?

Canan’ın hırsı ve öfkesi hem kendisi için hemde çevresindekiler için büyük bir sorun olmaya devam etmektedir. Kendini kontrol edemeyip hırsına yenik düşen Canan Zehra’yı kötü planlarına dahil eder onu kullanamak ister ve onu tehtit eder. Zehra ise hayatının en güzel günlerinde Canan ile uğraşmak zorunda kalır ve bu canını sıkmıştır.

Canan’ın, Zehra’yı açık açık tehtid etmesi Zehra’yı zor duruma sokmuştur. Canan’ın bu yaptığı Zehra için sorun oluşturmuştur. Ömer Zehra’nın her zaman yanında olacaktır ve onu hep destekleyecektir. Ömer’in Zehra için hazırladığı güzel bir sürpriz ise yine Canan karakteri yüzünden bozulacaktır.

Diğer taraftan hayatlarının en önemli zamanlarını yaşayan Sabah ve Kerem yeni hayatlarına büyük bir iddea ile başlarlar. Sabah ve Kerem için her şey güzel giderken mahallenin yeni sakinleri onlar için hiç beklemedikleri bir sürpriz yapacaklardır. Sabah ve Kerem’in başına neler gelecek yeni bölümde neler yaşanacak ? Adını Sen Koy 214. Bölüm 9 Kasım günü Star Tv ekranlarında seyircisi karşısında olacak.

Diğer yandan hayatlarında çok farklı bir dönemece girmiş olan Sabah ve Kerem yeni hayatlarına büyük bir iddia ile başlarlar. Ancak bu ikili için her şey güzel gitmeyecektir, mahallenin yeni sakinleri hiç hesaba katmadıkları sürprizler hazırlamaktadır. Sabah ve Keremin başına neler gelecek? Adını Sen Koy 214. Bölüm Özeti ve fragmanı 9 kasım perşembe günü kaldığı yerden star tv de devam edecek.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering