Adını Sen Koy 211. Bölüm’e Neler Yaşanacak ? 6 Kasım Özeti » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Adını Sen Koy 3 Kasım 2017 362 Görüntüleme

Adını Sen Koy 211. Bölüm’e Neler Yaşanacak ? 6 Kasım Özeti

Adını Sen Koy 211. Bölüm’e Neler Yaşanacak ? 6 Kasım Özeti

Star Tv’nin sevilen dizisi Adını Sen Koy bir haftayı da geride bırakmış bulunuyor. Her hafta senaryosu ve oyuncu kadrosu ile seyircisinin beğenisini toplayan Adını Sen Koy bu hafta da güzel bir ivme yakaladı. 6 Kasım Pazartesi günü 211. Bölümü yayınlanacak Adını Sen Koy dizisinde acaba neler yaşancak ? Yeni bölüm tüyolarımızı bu haberimizde derledik.

Bu hafta düğün için yeni akrabalar dahil olacaktı diziye bu akrabalar yanında kötülükleride getirecek gibi görünüyor. Ortalık biraz karışacak gibi bu hafta geçtiğimiz haftalarda dizinin senaryosu karakterler için güzel ilerliyordu fakat herşeyin bu kadar güzel ilerlemesi biraz sıkıcı olmaya başladı. Bu yüzden Canan karakteri bu sıkıcılığa bir heyecan katmaya geldi. Canan ve Çetin karakterleri için genel olarak herkesin fikri bu karakterlerin kötü olacağı yönündeydi. Aslında öyle de çıktı Canan, Zehra’nın yaşadığı hayatı kıskanıyor ve Çetin’nin de ondan pek bir farkı yok Çetin’nin ise Zehra ile Ömer arasında bir kıskançlık yaratacağını tahmin ediyoruz.

Bu ve bunun gibi olaylar Adını Sen Koy dizisinin yeni bölümünde karşımıza çıkacak merakla 6 Kasım pazartesi gününü bekliyor olacağız.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering