Adını Sen Koy 209.-210. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? 2-3 Kasım Özeti » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Adını Sen Koy 2 Kasım 2017 293 Görüntüleme

Adını Sen Koy 209.-210. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? 2-3 Kasım Özeti

Adını Sen Koy 209.-210. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? 2-3 Kasım Özeti

Star Tv’nin sevilerek izlenen ve her bölümü ile seyircisinin beğenisini toplamayı başaran dizisi Adını Sen Koy bu hafta da senaryosu ile merak konusu olmaya devam ediyor. Peki yeni bölümlerde bizleri neler bekliyor olacak ?

Adını Sen Koy yayınlanan fragmanlardan da anlaşıldığı üzere ortalığın biraz karışıcağını anlıyoruz. Ömer ile Zehra evlilik hazırlıklarını büyük bir heyecanla yetiştirmeye çalışırken öte yandan bir tehlike yaklaşmaktadır. Genç aşıklar düğün gününü iple çekerken Ömer, Zehra’yı gelinlikle görmek için sabırsızlanır. Fakat Zehra düğünden önce buna izin vermez.

Diğer yandan Canan Zehra ile samimi olduğu görünürken Çetin’in ise kendini bilmez cümleleri dikkat çekti. Çetin, Ömer yanında iken Zehra ile samimi cümleler kurması Ömeri çok kızdırır ve bir kavganın eşiğinden dönülür ancak Çetin bu öfkenin ne kadar farkına varmıştır bilinmez.

Bu ve bunun gibi olaylar Adını Sen Koy dizisinin yeni bölümnde sizlerle olacak yeni bölümlerde neler olacak hep birlikte bekliyor olacağızYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering