Adını Sen Koy 202. Bölüm Özeti 24 Ekim Salı 2017 » Dizi Tayfa Dizi Özeti dizi
Ana Sayfa Adını Sen Koy, Yerli Dizi 20 Ekim 2017 714 Görüntüleme

Adını Sen Koy 202. Bölüm Özeti 24 Ekim Salı 2017

Adını Sen Koy 202. Bölüm Özeti 24 Ekim Salı 2017

Star Tv’nin sevilen dizisi Adını Sen Koy 24 Ekim Salı günü yeni bölümü ile seyircisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy izleyicileri tarafından yapılan tahminler doğrultusunda senaryosu beklenildiği gibi ilerlemedi. Ancak alınan reyting rakamları hem Star Tv’yi hem de dizinin yapımcı firması Karamel Fİlm’i memnun edicek derecede oldu. Adını Sen Koy dizisi ile vereceğimiz bir başka haber ise Fransa’da düzenlenen dünyanın en büyük dizilerinin yer aldığı Cannes’a Adını Sen Koy büyük ilgi çekti. Şartların uygun hale getirilmesi halinde bir çok ülkede milli gururmuz Adını Sen Koy yayınlanma fırsatı bulacak. Böyle bir durumda dizinin baş rol oyuncuları’da tüm dünya’da tanınan Türk oyuncular olarak bizleri temsil edecekler.

Bu güzel haberlerden sonra gelelim Adını Sen Koy’un bu hafta 202.bölümün’de yaşanacak olaylara. Adını Sen Koy bu hafta 202.bölümü salı günü Star Tv ekranlarında her zaman ki yerini alacak. Bu haberimizde yeni bölümde neler olacak ile ilgili bir kaç tahminde bulunacağız.

Ömer ve Zehra düğü telaşına kapılmış ve evlenecekleri için çok heyecanlıdırlar. Daha önce genç çift bir evlilik yapmıştı ama bu gerçek değildi ve bu evliliklerinde balayına çıkamamışlardı. Düğün işleri ne kadar da uzasa Öme ve Zehra Düğünden sonra çok mükemmel bir balayı planı yapmıştı. Zehra baba evinden gelinliği ile çıkacak ve Ömer ile gerçek bir düğün yapacaklar.

Zehra ve Ömer cephesinde evlilik hazırlıkları sürerken Sabah ve Kerem ise gelişi güzel bir şekilde birbirleriyle yakınlaşmaya ve birbirilerine ilgi duymaya başlamışlardı. Sabah Kerem’den habersiz evi satmıştır bu durum Kerem ve Sabah ilişkisi için önemli bir nokta olacaktır. Kerem çapkınlık yapmaya devam eder ve babası bu durumu fark edecek. Kerem ve Sabah ev satıldıktan sonra bile artık ayrı kalamayacak ve hep bir arada olmak zorunda olacaktır.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Fuar Catering